دعوت به همکاری

این موسسه همکاری چند جانبه ای با موسسات، سازمان ها، دانشگاه ها و ادارات دارد. از جمله آنها می توان به همکاری مجموعه با مراکز علمی و آموزشی اشاره نمود. علاوه بر اینکه دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و انجمن ها می توانند برگزاری همایش ها و کنفرانس های علمی – تخصصی خود را به ما بسپارند، اعضای هیات علمی دانشگاه های معتبر داخلی و خارجی، می توانند به عضویت کمیته علمی موسسه درآمده و با مجموعه همکاری موثری داشته باشند. همچنین ما از تمام نیروهای متخصص و کارامد، خلاق، سخت کوش و نتیجه گرا جهت همکاری در فضائی الهام بخش و پویا دعوت بعمل می آوریم.  

این موسسه با توجه به در اختیار داشتن پتانسیل هائی بی نظیر از جمله تیم بسیار قوی و نیز تجارب ارزنده ای که در زمینه برگزاری گردهمائی های ملی و بین المللی طی سال ها کسب نموده است، آمادگی دارد کنفرانس های علمی، همایش های تخصصی، سمینارها و گردهمائی های وزارتخانه ها، سازمان ها و ادارات را در ازای حمایت مادی و معنوی آنان به بهترین نحو در هر موقعیت جغرافیائی برگزار نماید.  

علاوه براین، نظر به تیم علمی و مجربی که با این موسسه بطور مستمر همکاری دارند، صنایع و کارخانجات می توانند انجام طرح های تحقیقاتی و مرتفع نمودن مشکلات پژوهشی پیش روی خود را به ما بسپارند. امید است در سایه توجهات الهی و اعتماد شما سروران گرامی، همچنان موفق و سربلند باشیم. 

 

جهت اعلام همکاری با این موسسه فرم های مربوطه ذیل را تکمیل و به آدرس info@kharazmii.com ارسال نمائید. درخواست شما در اسرع وقت بررسی و پاسخ ارسال می گردد. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  ارسال نظر
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.